Uncategorized

Si e bëri Putin sërish të madhe BE-në

BERLIN – Vladimir Putin sapo arriti të pamundurën: unitetin e vërtetë evropian. Pushtimi i paprovokuar i Ukrainës nga presidenti rus ka bashkuar si asnjëherë Evropën dhe sferën transatlantike që nga
  • BY
  • Sep 09, 2022
  • 0 Comments
Uncategorized

A e dini se cila është shenja më joshëse e Horoskopit?

Arti i joshjes” nuk është i lehtë për të gjithë. Ka njerëz që duket se kanë lindur me dhuratën e sharmit dhe bëjnë përshtypje kur e shfaqin atë. Siç mund
  • BY
  • Sep 09, 2022
  • 0 Comments
Uncategorized

Horoskopi për ditën e sotme, 9 shtator 2022

Dashi Do të çliroheni nga tensionet që keni përjetuar kohët e fundit. Investimet në aksione dhe fonde të përbashkëta mund të jenë produktive për ju, për përfitime afatgjata. Mund të
  • BY
  • Sep 09, 2022
  • 0 Comments